Weekly Report From Sat. October. 10th. .. 2015

تنـــــه  نـــــزن      טאנה נאזאן   Tanehnazan
Editor David Fakheri
سردبیر داوید فاخری
עורך דוד פאחרי


  For the important News of the world
  ( in English, Farsi and Hebrew )
  Please visit us every day
  at Facebook under the
  editor's name
  ( David Fakheri داوید فاخری )


  חברים יקרים


  בשל בעיות טכניות וחוסר


  צוות נאות, האתר יהיה

  סגור עד להודעה חדשה  دوستان عزیز


  به علت نقص فنی و همچنین


  کمبود کادر لازم،


  سایت تا ا اطلاع ثانوی


  تعطیل خواهد بود  Dear Friends


  Due to technical problems


  and lack of adequate


  staff, The SITE will be


  closed until further notice

  Saturday, August 14, 2010  Welcome to the newest issue of
  tanehnazan.com
  Weekly


  مجله هفتگی تنه نزن


  אלול  . 4 . 5770
  Aug . 14 . 2010
  ۲۳ امرداد ۱۳۸۹

  Editor, Daveed Fakheri  
  سردبیر داوید فاخری


  تنه نزن
  عید رمضان بر همه شما مسلمانان نیک کردار ، نیک پندار و نیک گفتار عزیز هموطن مبارک . از خداوند ارزو داریم که سال دیگر در  ایران ازاد شده از نمایندگان شیاطین که اکنون بیش از سه دهه است بر کشورمان مستولی شده اند و در کنار دین و ایمان،  ناموس و جان و مال و ابرو و حیثیت ما را نیز در جهان به لجن کشیده اند به دور  یک سفره افطاری به بزرگی کشورمان گرد هم ائیم و جشن استقلال مجدد ایرانمان را با شادی و سرور برگزار نمائيم !. 
  ملت ما با در امدهای چشمگیر عیان و پنهان کشور که بایستی انانرا  در رفاه نسبتأ کامل  قرار داده باشد اما بر حسب امارهای رسمی سازمانهای بین المللی که منتشر گردیده  ایران با داشتن ۴۰ در صد افراد زیر خط فقر در رتبه ۲۵ ام فقیرترین کشورها قبل از ونزوئلا قرار دارد!.
  چه  کسی قرار است که سفره افطاری انان را با سینیهای مملو از شیرینی های دانمارکی و بامیه زولبیاهای لبنانی رنگین کند؟ قدر مسلم انکه این خدمت از جانب کسانیکه سهم  انان را  از منافع سرشار معادن کشور بالا کشیده اند و انان را به این روز سیاه انداخته ند انجام نخواهد گرفت !. 
  من دستم کوتاه است اما ایا انانی هم که دارای ثروتهای چند میلیاردی هستند و تعدادشان هم در ایران کم نیست دستشان کوتاه است که دست این ۴۰٪ را بگیرند و با کمک هم و بی انکه چشم داشتی به کمکهای بیگانه گان داشته باشند  با در اختیار گذاردن ثروت خود به دست رهبران اپوزیسیون انان را قادر سازند تا با پشتوانه قویتری به جنگ  این اشیائ ‌منفور دوران غار نشینی بروند و شر انان را ساده تر از سر این ۴۰٪ و ان ۶۰٪ دیگر و همه جهان ازاد کم کنند ؟! .
   سفره افطاری این هموطنانی که در زیر خط فقر زندگی میکنند را میشود برای یک دفعه با چند تا بامیه زولبیا تزئین کرد اما نه برای همیشه الا اینکه انان صاحب سفره ئی باشند که  قادرند خود انرا به انگونه که به دلخواهشان است و با ان خوبیها ئی که مورد نظرشان است تزئین کنند و این در صورتی امکان دارد که دوباره مملکت ازاد شود و استقلال از دست رفته خود را بیابد! . تا ان موقع عید رمضان بر همگی شما هموطنان مسلمان نیک کردار ، نیک پندار و نیک گفتار مبارک.

  &
  Shiraz02.jpg
  استان مقدس شاه چراغ - شیراز 


  در این شماره 
  میخوانید:
  هشدار در عدم استفاده از « لپ تاپ » در رختخواب ( انگلیسی )
  بیژن مرتضوی خارجیها، اما « سکسی » !
  شرح حال و نمایش چند اثر از استاد * عباس کاتوزیان *
  ویدیوی  سخنرانی * شهبانو فرح پهلوی * در برگزاری مراسم سی و مین سالگرد درگذشت شاهنشاه فقید ایران * محمد رضا شاه پهلوی * در قاهره.
  الودگی نفتی خلیج مکزیک به علت برهنگی زنان مکزیکی!
  دیکشنری زبان شیرازی
  شبهائی که بر طبق فقهات شیعه برای تولید مثل بهتر هستند در گفتگو با خانمی که خود هنوز هم شاهد ماجرایند در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران اشغالی.!!
  خواص میوه جات و سبزیجات
  تهیه غذا
  داستان مردی با همسر نق نقویش ( انگلیسی )
  ویدیوهای جالب و دیدنی

  No comments: