Weekly Report From Sat. October. 10th. .. 2015

تنـــــه  نـــــزن      טאנה נאזאן   Tanehnazan
Editor David Fakheri
سردبیر داوید فاخری
עורך דוד פאחרי


  For the important News of the world
  ( in English, Farsi and Hebrew )
  Please visit us every day
  at Facebook under the
  editor's name
  ( David Fakheri داوید فاخری )


  חברים יקרים


  בשל בעיות טכניות וחוסר


  צוות נאות, האתר יהיה

  סגור עד להודעה חדשה  دوستان عزیز


  به علت نقص فنی و همچنین


  کمبود کادر لازم،


  سایت تا ا اطلاع ثانوی


  تعطیل خواهد بود  Dear Friends


  Due to technical problems


  and lack of adequate


  staff, The SITE will be


  closed until further notice

  Thursday, September 25, 2008

  لاریجانی: تقسيم پول نفت ميان مردم غلط امادر میان افراد حکومتی درست است!. تنه نزن : شکلات که نباید مزه اقتصاد بدهد، اقتصاد است که باید مزه شکلات بدهد!.

  همراه با : مهمترین عنوانهای خبری روز از سایر سایتها و چند تائی هم تصاویر در رابطه با سفر رئیس جمهوری به نیویورک.
  احمدی نژاد در حال تشکر از خانمی ایرانی که با دریافت پول خوبی از نماینده ایران  برای او در نیویورک شام افطاری اورده که از او با دلبری میپرسد : « جدی میگی ؟ دست پخت خودته ؟!. » و ان خانم هم دلبرانه تر در جواب او میگوید« پس چی فکر کردین اقای رئيس جمهور ! مَعلومه که دست پخت خودمه ، تازه مجرد هم هستم ! >>>>>>> نه ؟؟؟!!!!! ......‌ <<<<<<<<.
  حالا که تو منو بازی گرفتی و منهم تو رو ، میذاری با ریش همم بازی کنیم؟! اول من ، اول من .....
  کاریکاتور / ما ازادی مطلق در ایران داریم /نیک اهنگ کوثر
  باور کن ، این احمدی نژاد همون مسیح موعوده!! از وجناتش پیداست.
  تهیــــه و تفسیر
  داوید / تنه نزن
      سوم مهر ماه ۱۳۸۷ ساعت ۴/۵۵ بعد از ظهر ایران

  در راستای سخنان اخیری که رئیس مجلس اسلامی با چشمان بسته در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه عالي دفاع ملي ایراد نمود خبرنگار ما هم که همچون گزارشگر خبرگزاری انتخاب در ان جلسه حضور داشت ، گزارش زیر را که با تقلب از روی دست او کپی کرده برای ما فرستاده است که ما همان را بی کم و کاست به نظر شما میرسانیم ، ولی مصرأ هم توصیه میکنیم  که چون خبرنگار ما همه کارهایش را بطور هردم بیل و در گوشه بارها و در حال مستی انجام میدهد و اطمینانی به کار او نیست ، برای اطمینان خاطر اصل ان گزارش را که در سایت خبرگزاری انتخاب هم امده مطالعه بفرمائید.  لاریجانی با چشمان بسته در حال خنرانی


  رئيس مجلس شوراي اسلامي در حالیکه صدام و علی شیمیائی و خود مردم عراق را با بکار بردن کلماتی همچون جز جگر زده ها ، خاک بر سرها و مرده شور برده ها مورد نفرینهای متعدد قرار داده بود ، با گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: جنگ تحميلي که از جانب ما شروع شد و بمنظور کش دادن حالت شوکی بود که به مردم ایران بخاطر انقلاب عوضی اسلامی که برای خود افریده بودند دست داده بود و تازه دوهزاریشان افتاده بود که با این کار غلط چه خاکی بر سرشان ریخته اند را همچنان مبهوت نگه دارد تا بنیان گزار و سران انقلاب ، در این مدت جنگ که به یمن لطف شیطان و حواریون او بمدت ۸ سال ادامه یافت فرصت کافی برای انکه جاهای خود را برای استقرار حکومت الله در زمین محکم نمایند داشته باشند، خسارت هاي بسياري به کشورمان وارد کرد، اما اين جنگ، هر چند که خسارتهایش تنها برای ملت بود اما منافعش ( با اشاره به خود و همراهانش ) حکومت جمهوری اسلامی یعنی ما را پايدار و قدرتمند کرد و در منطقه گردابي به وجود آورد که همه کساني که میخواستند با ما در گیر شوند و از طریق انقلابهای قماشی همچون مخملی ، چیتی ، چلواری و غیره که با کمک استکبار جهانی و صیهونیسم نیمه جهانی تقویت میشدند ما را از سرزمین ایرانیها بیرون رانده و به صحراهای عربستان برگردانند امروز در اين گرداب بنامهای زن ، مرد دانشجو ، معلم ، کشاورز ، کارگر ، فعال حقوق بشر ، دگر اندیش ، استاد دانشگاه ، مطبوعاتچی و غیره گرفتارند و دست و پا میزند.
  علي لاريجاني در مراسم آغاز سال تحصيلي دانشگاه عالي دفاع ملي افزود: سرنوشت صدام را ديديد که با تمام شقاوتهائی که از خود نشان میداد و خود را در منطقه بعنوان سفاکترین رهبر دنیای اسلام معرفی مینمود اما چگونه ان تاکتیکها در مقابل جنایتها و رفتارهای سبوعانه ئي که ما بر سر ملت ایران اورده و هنوز هم میاوریم که بقول اقای رئیس جمهور کشور اسلامی با کمک حضرت صاحب الزمان ، هیچ بنطر امد و امروز مي بينيد که ايران اسلامی با راهبرد معقول و با ثبات راه خويش را در پيش گرفت و به اعتراف همگان امروز وضع ايران بشدت با انچه باید بصورت کشوری متمدن با تاریخی ۲۷۰۰ ساله باشد متفاوت است و در ردیف مکانهائی مانند حزب الله و سوریه و فلسطین و بولیوی قرار گرفته و مردم ان در خود ایران گرفتار امده اند و امریکا حامیشان،در کشور همسایه عراق !.

  رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه در جريان جنگ، فرهنگ اصيل اسلامي نهادينه شد و فکر جهادي در توده مردم عمق يافت که بر اثر ان افکار و فرستادن بچه هایشان به مناطق مین گذاری شده که پیاده از روی انان بگذرند و راه را برای امت شهید پرور باز کنند و با شنیدن خبر تکه تکه شدن انان و دیدن صحنه های دلخراش ان در فیلمهای خبری که از جبهه ها فرستاده میشد یا در دم سکته کردند و یا معلول جسمی و روانی و اسیب دیده شیمیائی شدند و یا به عالم باقی شتافتند گفت: افرادي که در جنگ تلاش کردند امروز هر جا هستند اصيلند و زرق و برق زمانه چشمشان را کور نمي کند چون که یا مرده اند و یا  در حضور پیامبران و امامان در بهشت به تلمذ از دروس انان مشغولند و یا در این سرزمین جمهوری اسلامی که به توصیف علمای موافق با حکومت اسلامی ، بهشت دوم خدا نامیده میشود به اموختن دروس خردمندانه امام که از طریق ماموران امنیتی و بسیجی و سپاهی به زور به انان اموزش داده میشوند که مبادا زرق و برق زمانه چشمشان را کور کند و زبانشان را به انتقاد از حکومت الله بگشاید و اصلیتشان را بر باد دهد مشغول و در حالیکه با انگشت شست به خود و همراهان و قاب عکس ایت الله خمینی و ایت الله خامنه ئي بر دیوار اشاره میکرد اضافه نمود ، یا دیگرانی که در جبهه ها تلاش نکردند و از جان و مال و ناموس مردم مایه گذاشتند و از کیسه خلیفه بخشیدند و اکنون سر و مر و گنده و با بر خورداری از ان زرق و برقهای ممنوعه زمانه ، اصالتی که هرگز از ان برخوردار نبوده اند را برای خود دست و پا میکنند !!.  لاریجانی در حال عید دیدنی و روبوسی با البرادعی که یک کاره ئی در اژانس است و کلی هم تاکسی اتمی دارد !.


  وي افزود: امروز بيش از هر زمان ديگر به حضور تربيت يافتگان جنگ مانند فلسطینیها و چاقو کشهای حزب اللهی لبنانی در همه جا از جمله دانشگاه ها و ادارات نيازمنديم بهمانگونه که در شروع انقلاب ۵۷ و در ادامه ان برای ایجاد اشوب و کشتار مردم در میدان ژاله و اعدام مخالفان جمهوری اسلامی و اشغال پادگانها و اتش زدن سینما رکس و بانکها و شرکتهای ملی و دولتی ، نیازمند کمکهای سبوعانه انان در بثمر رساندن انقلاب بودیم که تا ابد الاباد نیز پول انرا به انان بدهکاریم و ملت هم باید جانش در برود و ان را به انان بپردازد .......
  لاريجاني ادامه داد: نبايد برخي ها متلک بگويند که اينها ایرانی نیستند بلکه یک مشت قاتلان حرفه ئی و مزدور و بدنام و کثیف هستند و ما به انان احتیاج نداریم و نباید پولهای بی صاحب خزانه مملکت را به جیبهای اشتهای پایان ناپذیر و فراخ انان که قاتلان بهترین بچه های این مملکت هستند سرازیر کنیم  ! بلکه باید بدانیم که اين افراد افتخارات حکومت جمهوری اسلامی هستند و بايد در سرنوشت کشور حضور داشته باشند و سهمی را که ملت ایران بخاطر بی اهمیت انگاشتن سرنوشت این جمهوری از ان بی بهره است ، انان دریافت دارند!.
  رئيس مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري درباره حرکت به سمت چشم انداز بيست ساله کشور گفت: اين فرموده ها براي اجرا، احتياج به نظامي معقول و برنامه ريزي کلان دارد که :
  ۱ ـ حرکت کردن است که ما از ان بخاطر چهار زانو نشستن بیش از حد در پای منقل بی بهره ایم!. 
  ۲ ـ استفاده از عقل که نداریم و اگر بجای ان استفاده از نامردی و حقه بازی و کلک قرار دهند برایمان مثل اب خوردن است و بس !.
  ۳ ـ برنامه ریزی کلان که اصولأ چون در اسلام استفاده از برنامه ریزی و اقتصاد که به فرموده امام کار خر است و انکسی که هم اینگونه درسها را خوانده خود خر است و این حرام است که ما را مجاز به انجام انان بسازند بنا براین از انجام ان معافیم !، اما در مورد «‌کلانش » حتمأ میشود کاری کرد چون ما هر چه در جمهوری اسلامی میکنیم انرا کلان انجام میدهیم و از این بابت در ان خوب تجربه داریم ، مثل اعدامهای دسته جمعی ، بالا کشیدن و چپاول اموال عمومی ، به زندان انداختن بیگناهان ، اسید پاشی و ضرب و شتم مخالفان قوانین بدوی حکومت جمهوری اسلامی بویژه زنان و دختران !.
  وي افزود: اگر شرايط داخلي استقرار کافي نداشته باشد توليد شکل نمي گيرد بهمانگونه که در قوانین تولید مثل هم در نزد انسان و حیوان در طبیعت بهمینگونه است که از قوانین اسلام عزیز و حکومت ان نیز دور نمیباشد.
  لاريجاني با تأکيد بر اينکه توانمندي اقتصادي بستگي تام به رونق اقتصادي دارد گفت: کارهايي که جنبه شکلات براي اقتصاد دارد فقط سرگرمي است و دوا نيست و در حالیکه ادای کسی را که دارد با یک ادم فرضی صحبت میکند را در میاورد ادامه داد ، مگر کوشت کر است و یا حالیت نمیشود ! دارم میگویم « توانمندی و بعد قدرت » ، یک کاره دوباره برای من دستش را در جیبش میکند و از ان یک مشت شکلات خارج میکند و انان را در کف دست من میگذارد ، باصطلاح دارد حاتم بخشی میکند ! و در حالیکه به نظر کمی عصبانی و کمی هم مغبون بنظر میامد ادامه داد ، اصلأ میدانی که چه ؟ مگر این چقدر شکلات است که بشود با ان دهان این همه مرده خوار را در جمهوری اسلامی شیرین کرد ؟ این شکلاتها را در پیش بچه هم بگذاری قهر میکند!.
  عکس ، لاریجانی را با نشان دادن مدارک دانشگاهی واقعی به خبرنگاران نشان میدهد . 


  رئيس مجلس شوراي اسلامي با تأکيد بر اينکه بايد براي رسيدن به چشم انداز بيست ساله کشور، بر اجراي اصل ۴۴ قانون اساسي پافشاري کرد گفت: شکوفايي اقتصادي کشور با تحقق اين اصل محقق مي شود و برای انکه حاضران را به تفات منافع حاصله از * اصل ۴ * که مانند « سپاه صلح » عمل میکرد و هدیه امریکئيها در سالهای دهه ۵۰ بود برای کمک به گسترش بهداشت و مبارزه با بلایائی مانند مالاریا ، وبا ، سل و همچنین تربیت و اموزش بدنی و فکری نوجوانان ایران با برنامه طمع ورزانه اصل ۴۴ پیشنهادی ایت الله خامنه ئی ! اشنا کند ، ناخود اگاه شروع به تعریف مزایای حاصله از همکاری با امریکا که انرا جهان خوار میخواند نمود که براستی حق مطلب را در ناچیز بودن منافع حاصله از اصل ۴۴ پیشنهادی قائد اعظم جمهوری اسلامی در مقابل دست اوردهای حاصله از فعالیتهای چندین ساله اصل ۴ امریکا در ایران که انرا پدر نامشروع اشغالگران قدس میخواند بعمل اورد.
  علي لاريجاني در ادامه سخنان خود در مراسم آغاز سال تحصيلي دانشگاه عالي دفاع ملي افزود: مطلبي که مقام معظم رهبري در اصل ۴۴ به آن اشاره کردند فقط اين نبود که مثلاً چهار کارخانه را واگذار کنيم بلکه اين يک راه بود که بايد مردم سکان دار باشند ! و اگر مطمعن باشیم که در پشت ما محکم ایستاده اند و نمیخواهند که خودشانرا غرق کنند و ما را هم با خودشان به قعر دریاها بکشانند تا شاید به اینوسیله از دستمان راحت شوند ، بايد به انان ( مردم ) تکيه کرد !!.
  وي اضافه کرد: بر اساس اين اصل، بايد شئونات مردم به خود مردم سپرده شود و دولت ها نبايد در هيچ يک از وجوه ازجمله سياست، اقتصاد و فرهنگ، خود را جايگزين مردم کنند چون انان خود بدست خود و با راهنمائی زورمندانه شهربانی و بسیج و سپاه و لباس شخصیها ، حفظ تمام ان شئونات را با کمال میل و بهمراه چند ناسزا به دست دولت میسپارند.
  رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: بنا نيست در اجراي اصل ۴۴ چيزهايي شبه دولتي ايجاد شود چون این دولت ، دردانه ایست که در عالم بشریت تا کنون همتا نداشته و در اینده هم مانند او از شکم هیچ موجودی بیرون نخواهد امد و نبايد فکر کنيم که هر چه دولت فربه تر و بزرگ تر باشد، جهش اقتصادي رخ مي دهد و بچه راحت تر بدنیا میاید، بلکه بايد بدانيم جهش اقتصادي وقتي رخ مي دهد که کار در دست مردم باشد و خودشان او را بدنیا بیاورند و خودشان هم بی هیچ مزاحمتی او را بزرگ کنند.
  لاريجاني با بيان اينكه در حال حاضر بايد يك دوره گذار را طي نماييم گفت: ما مي‌توانيم نفت خود را به فروش برسانيم و پول آن را اندك اندك به افراد بدهيم كه البته اين يك اقتصاد صدقه پروري است. ممكن است اين كار براي مدتي كم در جامعه سروري ايجاد نمايد اما برای همیشه عزای دولتی با خودش میاورد چون خيلي زود اين سرور از بين مردم خواهد رفت اما حالا حالاها این عزا بر جان حکومت باقی خواهد ماند، بنابراين توزيع پول در جامعه به نفع كشور که همان حکومت و افراد حکومتی باشد نيست و نباید هم انجام شود.  لاریجانی سوار بر اسب و در حال تفکر در باره انچه که قرار است در مورد ان سخنرانی کند !.


  وي افزود: بايد افراد با كرامت و یا هرکس دیگری ، هوشنگ ، روح الله ، زندگي نمايند و اقتصاد خودگرداني داشته باشند تا بتوانند آينده خود را پيش بيني نمايند و کشف حال و احوالشان را بدست مشتی کلاش و دروغگو نسپارند. به گفته وي يكي از دلايلي كه مجلس مي‌خواهد بر روي طرح تحول اقتصادي با دقت عمل نمايد ملاحظه تورم است چون بر اساس محاسباتي كه كارشناسان انجام داده اند تورم اين تحول زياد است و ما نگران صدمه زدن اين تورم به ملت هستيم و نه نگران صدمه زدن مردم به تورم و خلاصی از دست ان ، چون تورمی که ما خود بوجود اورنده انیم را میدانیم هم که چه گونه از ان بنفع خود سو استفاده کنیم !..
  وي با بيان اينكه تورم نياز به جراحي‌هاي اقتصادي دارد، گفت: بعضي از ساختارهاي اقتصادي حجم بودجه كشور را در درون سيستم اجرايي مي بلعد و فشار اقتصادي به مردم وارد مي‌شود بنابر‌اين ازاين جهت بايد ساختارها را متوازن نمود. رئيس مجلس خاطر نشان كرد: نبايد فكر كنيم هر چه دارالحكومه وسيع‌تر شود به نفع كشور است بلكه هر چه سيستم‌هاي اداري كشور فربه مي‌شود فشار اقتصادي بيشتري به مردم وارد میاید و انگاه تقسیم چپاولها از مال و منال مملکت که قرار است بین افرادی ذینفع که از اغاز کار با هم بوده اند بعمل اید بخاطر تعدادی دیگر که تازه از راه رسیده اند و نیامده ادعای ارث پدریشانرا از ما میکنند باعث بروز اشکالاتی خواهد شد که در نهایت به زد و خورد بین اعضا میانجامد و از نتیجه ان  دخالت بیگانه گان را بهمراه خواهد اورد که ممکن است با کمک این عجمهای ضد امام و فقاهت ، نعوذ بالله به  فروپاشی خکومت الله بر روی زمین بیانجامد و از ان مهمتر و بد تر موضوع سهم من است که  هی با ورود افراد تازه به دارالحکومه و پیوستن انان به دولت کمتر و کمتر میشود !. و در حالیکه با وضعی رقتبار و صدائی ناتوان که انگار از ته چاه بالا میامد در چشمان یک یک حضار مینگریست از انان سؤال نمود : ایا بنظر شما ، خدا را از این بابت خوش میاید که حق لاریجانی به این اسانی بالا کشیده شود ؟!.
  رييس مجلس با تاكيد بر اينكه دولت بايد از حد اقلي مقوله برخوردار باشد و امروز مدل صحيح حكومت‌ها اين نيست كه دولت‌هاي چاق و فربه تحويل ملت دهند ،  سيستم ديواني ما بسيار فربه است و باید تا قبل از بروی کار امدن دولتی جدید که امیدوارانه ان دولت احمدی نژاد نخواهد بود برای مراسم عید قربان به مصرف رسیده شده باشد ، به صحبتهایش پایان داد و انگاه چشمان بسته خود را باز نمود و از جای برخاست و بدون خداحافظی جلسه را ترک کرد و رفت !!.
  داوید  No comments: